Aktualności

W kościerskiej placówce zmodernizowano SOR, stworzono nowoczesne hospicjum i oficjalnie zakończono termomodernizację.

Czytaj więcej...

Szybsza diagnostyka, możliwość przyjęcia jednocześnie większej liczby pacjentów, w tym również pacjentów ze zdarzeń mnogich – to tylko niektóre korzyści, jakie niesie za sobą zakończona właśnie rozbudowa i doposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie.

Czytaj więcej...

Dziś w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie oficjalnie zakończono budowę nowoczesnego, w pełni dostosowanego do potrzeb osób terminalnie chorych i ich rodzin Hospicjum Stacjonarnego. Jest to bardzo ważna inwestycja, ponieważ potrzeby w zakresie opieki hospicyjnej są ogromne. Koszt przedsięwzięcia to ponad 4,8 mln zł.

Czytaj więcej...

Dobiegła końca jedna z najważniejszych inwestycji w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie sp. z o.o. Kompleks szpitalnych budynków został poddany termomodernizacji, co w istotny sposób wpłynie na poprawę warunków leczenia pacjentów oraz komfortu pracy personelu, a także przyczyni się do ograniczenie zużycia energii i emisji zanieczyszczeń do atmosfery. Łączna wartość projektu to ponad 14,5 mln zł.

Czytaj więcej...