Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, jako szpital węzłowy

Szczepienia przeciwko COVID-19
- ważne informacje

szczepienia kontakt

Do punktów szczepień przeciwko Covid-19 prowadzonych przez Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie Sp. z o.o. można się zapisać::
🟢dzwoniąc pod nr ogólny 𝟗𝟖𝟗
🟢dzwoniąc na infolinię Punktu Szczepień Powszechnych w AQUA Centrum w Kościerzynie pod nr telefonu: 📞887 780 424 pon.-pt. 8:00-15:00.
🟢dzwoniąc na infolinię punktów szczepień na terenie Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o.  dla Punktu "A" (Oddział Rehabilitacji Dziecięcej) oraz dla punktu "B" (Izba Przyjęć) pod numerem telefonu 887 780 043 od pon.-pt. od 8:00 do15:00. W godzinach 12:00-13:00 trwa przerwa techniczna w działalności e-rejestracji. O przynależności do poszczególnych punktów szczepień na terenie szpitala pacjenci są informowani podczas rejestracji.

Uprzejmie prosimy o przybycie do wskazanego punktu w czasie wyznaczonym podczas rejestracji.  Podczas oczekiwania prosimy o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego.
Należy:
-zachować dystans od innych osób czekających na szczepienie, co najmniej 1,5 metra,
-założyć maseczkę w taki sposób, aby zakrywała usta i nos,
-zdezynfekować ręce po wejściu do punktu szczepień.