W dniu 9.10.2024 Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie sp. z o.o. gościł dr n. med. Marię Czubek, Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie Dermatologii i Wenerologii dla Województwa Pomorskiego.
Pani Konsultant przeprowadziła wizytację w naszej Poradni Dermatologicznej, zapoznając się z działalnością placówki oraz oferowanymi usługami.
Tego rodzaju wizyty stanowią istotny element monitorowania i doskonalenia jakości opieki dermatologicznej, a także zapewniają, że świadczenia zdrowotne są realizowane zgodnie z aktualnymi standardami. Choć była to planowa wizyta, jej znaczenie jest nieocenione w kontekście utrzymania wysokiego poziomu usług medycznych, co bezpośrednio przekłada się na dobro naszych pacjentów.
Dziękujemy dr n. med. Marii Czubek za wizytę i poświęcony czas. Jej obecność oraz cenne uwagi stanowią dla nas ważne wsparcie w dalszym doskonaleniu opieki nad pacjentami.
462367467 1070695125065553 2836408944479548816 n
Na zdjęciu: od lewej, Marzena Mrozek Prezes Zarządu Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o., Maria Czubek, Konsultant Wojewódzki w dziedzinie Dermatologii i Wenerologii dla Województwa Pomorskiego, lek. Maciej Gostkowski Z-ca Dyrektora ds. medycznych w zakresie opieki ambulatoryjnej i podstawowej opieki zdrowotnej