Zespoły, które budują lepszą przyszłość.

Z okazji Dnia Budowlańca, Zarząd i Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. złożyli serdeczne życzenia oraz podziękowania zespołom szpitala pracującym nad realizacją remontów i modernizacji w naszych placówkach w Kościerzynie i Dzierżąznie.

To, jak zmienia się nasz szpital, jest wynikiem pracy i zaangażowanian całego zespołu szpitala, który buduje lepszą przyszłość zarówno dla pacjentów jak i pracowników. Prace remontowe i modernizacyjne, które prowadzone są przez zespoły budowlane we współpracy z różnymi komórkami szpitala, mają ogromny wpływ na podniesienie standardów opieki nad pacjentami. Dzięki działaniom naszych zespołów tworzymy nowoczesne, bardziej funkcjonalne przestrzenie, które poprawiają warunki leczenia oraz komfort pobytu pacjentów i pracy personelu medycznego. Każdy zakończony etap remontu przynosi konkretne korzyści – od nowoczesnych sal zabiegowych, przez lepszą infrastrukturę techniczną, aż po estetyczne i wygodne przestrzenie wypoczynkowe dla pacjentów.

Praca naszych zespołów wpływa na sprawniejszą organizację pracy personelu, co przekłada się na bardziej efektywne leczenie i opiekę nad pacjentami. Zmodernizowane pomieszczenia oraz nowoczesne technologie wprowadzane dzięki wysiłkom wielu osób zaangażowanych w prowadzenie projektów, przyczyniają się do szybszej diagnostyki i lepszych warunków hospitalizacji. Podniesienie jakości infrastruktury to bezpośrednia poprawa bezpieczeństwa i komfortu osób leczonych w naszych placówkach.

Z okazji Dnia Budowlańca Marzena Mrozek prezes zarządu szpitala, Mariusz Huliński wiceprezes zarządu i Bartosz Kohnke dyrektor ds. technicznych, złożyli na ręce koordynatorów zespołów budowlanych: Krzysztofa Dulnego w placówce w Dzierżąznie oraz Pawła Kolińskiego w placówce w Kościerzynie, życzenia i podziękowania dla całych zespołów budowlanych.

- Dziękujemy za Państwa codzienną pracę, która przyczynia się do podwyższania standardów i jakości opieki nad pacjentami. Dzięki Państwa sprawnej realizacji zadań i zaangażowaniu, Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie zarówno w Kościerzynie jak i w zamiejscowej placówce w Dzierżążnie staje się miejscem, gdzie pacjenci mogą liczyć na najwyższą jakość opieki w komfortowych i nowoczesnych warunkach.- mówiła Marzena Mrozek prezes zarządu szpitala podczas spotkania z zespołem budowlanym Działu Technicznego.

Z okazji Dnia Budowlańca życzymy wszystkim zaangażowanym w realizację projektów budowlanych dalszych sukcesów, wielu satysfakcjonujących finalizacji zadań oraz nieustającej motywacji do tworzenia kolejnych zmian, które wpływają na rozwój naszej placówki i komfort pacjentów. Państwa zaangażowanie to fundament, na którym budujemy lepszą przyszłość dla naszych pacjentów i personelu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32