Zapraszamy do skorzystania z oferty Białego Miasteczka podczas Pomorskich Dożynek Wojewódzkich w Owidzu

Już wkrótce, w dniach 7 i 8 września 2024 roku, w malowniczym Owidzu odbędzie się Pomorskie Święto Plonów – Dożynki Wojewódzkie. To jedno z najważniejszych wydarzeń w regionie, które co roku przyciąga tysiące uczestników. W tym roku, Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie sp. z o.o. z radością dołącza do grona wystawców, oferując odwiedzającym niepowtarzalną okazję do zadbania o zdrowie w trakcie tej wyjątkowej uroczystości.

Białe Miasteczko w Strefie Chillout – Twoje zdrowie w naszych rękach
Podczas tegorocznych Dożynek przygotowaliśmy dla Was Białe Miasteczko, które zlokalizowane będzie w Strefie Chillout. To miejsce, gdzie w miłej i relaksującej atmosferze będzie można skorzystać z szerokiej oferty diagnostycznej oraz konsultacyjnej, dostępnej na miejscu dzięki naszym wykwalifikowanym specjalistom. Zachęcamy wszystkich uczestników do połączenia przyjemności płynącej z udziału w Dożynkach z dbałością o swoje zdrowie!

Co oferujemy?

• Konsultacje z lekarzami specjalistami – na miejscu będzie można uzyskać porady od specjalistów w różnych dziedzinach medycyny, w tym konsultacje kardiologiczne z badaniem EKG, onkologiczne, urologiczne oraz podologiczne.
  • Konsultacje fizjoterapeutyczne – oferujemy m.in. terapię Indiba oraz falę uderzeniową, które wspomagają procesy regeneracyjne i rehabilitacyjne.
  • Konsultacje dietetyczne – wraz z pomiarem BMI, a także pomiary ciśnienia i poziomu glukozy we krwi.
  • Naukę samobadania piersi – dla wszystkich chętnych kobiet, by mogły zadbać o swoje zdrowie i wcześnie wykrywać ewentualne zmiany.
  • Badania diagnostyczne – dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy możliwość wykonania badań, które mogą pomóc w wczesnym wykryciu problemów zdrowotnych.
  • Porady zdrowotne – dowiedz się, jak dbać o swoje zdrowie na co dzień, korzystając z wiedzy naszych specjalistów.

Nie czekaj – odwiedź nasze Białe Miasteczko, gdzie nasi specjaliści będą do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania imprezy. To idealna okazja, by zrobić coś dobrego dla siebie i swoich bliskich!

Pomorskie Dożynki Wojewódzkie – więcej niż tradycja
Tegoroczne Dożynki to nie tylko okazja do wspólnego świętowania plonów, ale również możliwość uczestnictwa w wielu atrakcjach, takich jak tradycyjne obrzędy dożynkowe, festyn rodzinny, koncerty czy jarmark rękodzieła. Wydarzenie współorganizowane przez Samorząd Województwa Pomorskiego, który w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia swojego istnienia. Dzięki współpracy z władzami regionu, możemy zaoferować Wam jeszcze więcej możliwości zadbania o zdrowie podczas tego wyjątkowego święta.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Pomorskim Święcie Plonów w Owidzu i do odwiedzenia Białego Miasteczka Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o.!

Dbajmy o zdrowie i świętujmy razem!

Więcej można przeczytać również: https://pomorskie.eu/dozynki-w-owidzu-juz-w-ten-weekend-zobacz-co-bedzie-sie-dzialo/

457688404 1049559023841123 5944280141191072732 n