Przyjazne miejsce, słoneczne patio i pyszna kawa

Z przyjemnością informujemy, że w piątek, 12 lipca 2024 r., w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie sp. z o.o. została uroczyście otwarta nowa kawiarnia, która będzie prowadzona przez właścicieli bytowskich restauracji "Kaszubianka", "Qultura Club" oraz cateringu dietetycznego "Fitamina". Jest to kolejny krok w rozszerzaniu usług oferowanych pacjentom, ich rodzinom oraz personelowi szpitala.

Nowo otwarta kawiarnia tworzy przyjazną przestrzeń, w której pacjenci i ich bliscy mogą odpocząć, porozmawiać i zrelaksować się w komfortowych warunkach. Znajdą tu oni miejsce do odpoczynku poza salami szpitalnymi, co pozwoli na chwilę wytchnienia i relaksu. Kawiarnia stanowi doskonałe miejsce do spotkań z rodziną i przyjaciółmi, umożliwiając spędzenie wspólnego czasu w przyjemnej atmosferze, co jest szczególnie ważne w trudnych chwilach związanych z pobytem w szpitalu.

Jednym z wyjątkowych elementów kawiarni jest piękne, słoneczne patio z aranżacjami ogrodowymi. Patio zostało zaadoptowane z myślą o stworzeniu oazy spokoju i relaksu na świeżym powietrzu. Zielone rośliny, kwitnące kwiaty i wygodne meble tworzą przyjemną przestrzeń, gdzie można cieszyć się posiłkiem lub napojem korzystając ze świerzego powietrza. Przyjazne miejsce, słoneczne patio i pyszna kawa będą zachęcały zarówno pacjentów, jak i ich bliskich do korzystania z tej nowej przestrzeni.

Kawiarnia oferuje szeroki wybór napojów i przekąsek, w tym takich, które zostały starannie dobrane, aby sprostać różnym potrzebom dietetycznym naszych pacjentów. Dostępność zdrowych i smacznych opcji gastronomicznych z pewnością przyczyni się do poprawy samopoczucia i komfortu naszych pacjentów oraz ich bliskich.

Kawiarnia będzie czynna siedem dni w tygodniu, od godziny 8:00 do 17:00, co zapewnia dostępność przez cały tydzień zarówno dla pacjentów, jak i ich odwiedzających oraz personelu medycznego. Takie godziny otwarcia umożliwiają korzystanie z kawiarni w dogodnym dla wszystkich czasie, zarówno rano, jak i po południu.

"Celem rozszerzenia usług i powstania kawiarni jest nie tylko zapewnienie dodatkowych smacznych i zdrowych opcji gastronomicznych, ale także wspieranie procesu leczenia i rekonwalescencji poprzez stworzenie ciepłej i przyjaznej przestrzeni, gdzie pacjenci mogą spotkać się ze swoimi rodzinami. Z pewnością wspólna kawa, posiłki i chwile spędzone w naszej kawiarni przyczynią się do poprawy samopoczucia pacjentów oraz ich bliskich. Kawiarnia ma służyć jako miejsce, gdzie każdy może znaleźć chwilę wytchnienia, naładować baterie i cieszyć się towarzystwem innych, co jest nieocenione w procesie zdrowienia" - podkreślała Marzena Mrozek, prezes zarządu szpitala.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nowej kawiarni i skorzystania z oferowanych udogodnień.

450463788_392044290092035_5628297011235348586_n
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23