Pamiątkowe zdjęcia dzieci urodzonych w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie sp. z o.o.

Nasza nowa fotograficzna akcja "Mały Wielki Człowiek" rozpoczęła się w Dniu Mamy. W tym wyjątkowym dniu, Pani Joanna Bunik, położna oddziałowa Oddziału Noworodkowego, przygotowała specjalną niespodziankę dla mam, pacjentek Oddziału Położniczo-Ginekologicznego z P/O Patologii Ciąży. Nasza specjalistka dzieląc się swoją pasją do fotografii wykonała pamiątkowe fotografie dzieci urodzonych tego dnia.

Reakcja naszych pacjentek na tę inicjatywę była niezwykle wzruszająca i inspirująca dla naszego zespołu. Zainspirowani tym doświadczeniem postanowiliśmy kontynuować fotograficzną inicjatywę, aby oferować rodzicom niezapomniane chwile w postaci pamiątkowych zdjęć ich małych skarbów.

Przyjście na świat nowego członka rodziny jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu naszym i naszej rodziny. Myślimy o wszystkim: szkole rodzenia, przygotowaniach do porodu, kompletowaniu wyprawki. Potem następuje sam poród – moment pełen niesamowitych emocji i buzujących hormonów. W krótkim czasie ten intensywny okres przemija, a noworodek zmienia się z godziny na godzinę, z dnia na dzień. Dlatego też, Pani Joanna Bunik, zamiłowana w fotografii portretowej, z pomocą całego zespołu od ponad miesiąca kontynuuje projekt "Mały Wielki Człowiek".

Celem naszej inicjatywy jest umożliwienie każdej mamie, jeśli tylko zechce, zachowania pamiątki z pierwszych dni na świecie jej dziecka. Z radością i dumą będziemy cyklicznie prezentować zdjęcia noworodków, które przyszły na świat w naszym szpitalu, pod opieką naszych Położnych, Pielęgniarek i Lekarzy.

W miesiącu czerwcu wykonaliśmy ponad 20 zdjęć dzieci urodzonych w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku i wspólnego cieszenia się tymi pięknymi chwilami.

White Photo World First Aid Day Instagram Story (Plakat)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25