Fundacja "Sub Vantum" ze Słupska, organizacja skupiająca się na wspieraniu rozwoju społeczności lokalnych oraz instytucji działających na rzecz przedsiębiorczości, na ręce Marzeny Mrozek Prezes zarzadu Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. przekazała swoje uznanie dla zaangażowania Zespołu Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

W uznaniu pełnej zaangażowania pracy na rzecz osób cierpiących i potrzebujących pomocy, dr Dariusz Kłoskowski, Prezes Fundacji "Sub Vantum", przesłał podziękowania dla całego Zespołu Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Szczególne wyróżnienie otrzymali lek. Michał Bogdański Ordynator Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, lek. Maciej Klasa Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, Maria Jolanta Dzionk Pielęgniarka oddziałowa, oraz Karol Drążek Opiekun medyczny. Przez Zarząd Fundacji przekazane zostały indywidualnie przygotowane pamiątkowe wyrazy uznania, wykonane przez podopiecznych fundacji, stanowiące wyraz uznania dla zaangażowania i życzliwości, jakimi Zespół Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu się wykazał podczas opieki nad pacjentami również podopiecznymi fundacji.