W dniu 18.04.2024 przedstawiciele Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. brali czynny udział w III Targach Pracy i Rozwoju Zawodowego zorganizowanych przez Wyższą Szkołę Zdrowia w Gdańsku.

Obecność przedstawicieli Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o. na tym wydarzeniu stanowiła doskonałą okazję do budowania mostów między środowiskiem akademickim a praktyką zawodową.

-Udział w targach był nie tylko sposobnością do prezentacji oferty pracy w naszej placówce, ale przede wszystkim szansą na wymianę doświadczeń oraz budowanie relacji z przyszłymi specjalistami dziedziny zdrowia. Rozmowy z studentami i absolwentami pozwoliły nam lepiej zrozumieć ich oczekiwania, ambicje oraz obawy związane z przyszłością zawodową.- podkreśla Mirosław Młyński koordynator fizjoterapii stacjonarnej, od ponad 25 lat związany ze Szpitalem Specjalistycznym w Kościerzynie sp. z o.o.

Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie sp. z o.o. to nie tylko stabilna instytucja, ale także dynamiczny zespół interdyscyplinarny, który stawia na długofalową współpracę i rozwój zawodowy.

-Jeśli kandydatowi zależy na pracy w otoczeniu, które oferuje nie tylko możliwość zdobywania doświadczenia, ale także wsparcie w dążeniu do doskonalenia umiejętności, to nasza placówka jest idealnym miejscem dla niego - przekonywał Mirosław Młyński.

mniejszy mirek

Placówki Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. stanowią niezwykle atrakcyjne miejsce dla rozwoju umiejętności zawodowych wśród młodych osób, ponieważ odgrywają kluczową rolę w ochronie zdrowia mieszkańców rejonu województwa pomorskiego. Z bogatego doświadczenia i wiedzy naszych specjalistów korzysta rocznie ponad 100 tysięcy pacjentów, co otwiera szerokie możliwości dla zdobycia praktycznego doświadczenia w otoczeniu wysoko wykwalifikowanego personelu szpitala.

Zakłady Rehabilitacji, zarówno ten zlokalizowany w głównej placówce w Kościerzynie, jak i zamiejscowej placówce w Dzierżążnie, oferują kompleksowe usługi fizjoterapeutyczne w ramach rehabilitacji leczniczej, zarówno stacjonarnej, jak i ambulatoryjnej.

1 2

Kompleksy budynków znajdują się w otoczeniu terenu leśnego, który sprzyja nie tylko procesowi rehabilitacji, ale także tworzy przyjazną i relaksującą atmosferę dla naszych pacjentów i pracowników. Dysponujemy zgraną, doświadczoną i wyspecjalizowaną kadrą fizjoterapeutyczną, która nie tylko zapewnia wysoki standard rehabilitacji, ale także kreuje inspirujące środowisko do rozwoju zawodowego.

W naszych placówkach dążymy do najwyższych standardów opieki medycznej i stawiamy na ciągły rozwój naszych pracowników. Dlatego też, dla młodych osób zainteresowanych karierą w fizjoterapii, nasze placówki są niezrównanym miejscem, gdzie mogą zdobywać wiedzę, doskonalić umiejętności praktyczne oraz rozwijać się jako profesjonaliści.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Na atrakcyjność naszych placówek jako przyszłego pracodawcy wpływają takie kwestie jak:
• Stabilne warunki zatrudnienia,
• Bezpośrednie zatrudnienie w szpitalu,
• Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w dużej Spółce;
• Forma i wymiar czasu pracy dobrany wg preferencji pracownika: umowa o pracę/umowa cywilnoprawna/kontrakt w preferowanym wymiarze godzin
• Praca w zespołach interdyscyplinarnych polegająca na współpracy i wsparciu ze strony doświadczonego zespołu fizjoterapeutów, lekarzy, pielęgniarek, ratowników jak również zespołu opiekuńczego i administracyjnego,
• Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
• Możliwość doskonalenia zawodowego w postaci szkoleń zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych, wsparcie w samokształceniu
• Zapewnienie narzędzi niezbędnych do realizacji powierzonych zadań
• Pakiet dodatków pozapłacowych - Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
• Ubezpieczenie grupowe
• Przyjazna atmosfera.
Wszystkie osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu zachęcamy do kontaktu rekrutacja [AT] szpital [DOT] koscierzyna [DOT] pl lub tel. 58 686 01 23.