Chcielibyśmy z całego serca podziękować wszystkim instytucjom, firmom i osobom zaangażowanym w organizację gali z okazji jubileuszu 25.lecia Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o.  za nieocenione wsparcie, które uczyniło nasze wydarzenie tak niezwykłym i wyjątkowym.

Bez Państwa serdeczności, oddania i hojności to wydarzenie nie mogłoby stać się rzeczywistością.

Serdecznie dziękujemy Panu Mieczysławowi Strukowi, Marszałkowi Województwa Pomorskiego, za objęcie uroczystości Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego. Jesteśmy wdzięczni za okazane nam w ten sposób uznanie i zaangażowanie w rozwój naszej lokalnej społeczności. Jednocześnie pragniemy wyrazić wdzięczność za współtworzenie naszej historii i wspieranie działań szpitala mających na celu zwiększenie dostępności i podniesienie jakości opieki zdrowotnej.

Nasze szczere podziękowania kierujemy w stronę Pana Jana Dittricha, dyrektora Kościerskiego Domu Kultury, który udzielił nam swojego wsparcia i włożył całe swoje serce w organizację tak ważnego dla nas wydarzenia, niezaprzeczalnie przyczyniając się do jego sukcesu. Dziękujemy również Panu Michałowi Majewskiemu, burmistrzowi miasta Kościerzyna za udostępnienie Sali Widowiskowej im. Lubomira Szopińskiego, gdzie mogliśmy celebrować ten doniosły jubileusz. Słowa podziękowania kierujemy również do naszych zespołów, pracowników kina, artystów i osób, które z wielkim zaangażowaniem czuwały nad prawidłowym przygotowanie a następnie przebiegiem uroczystości.

Słowa serdecznych podziękowań kierujemy również w stronę naszych sponsorów, bez których nie byłoby możliwe stworzenie tak pięknych wspomnień z Gali. Dziękujemy za Państwa życzliwość, docenienie naszych działań i hojność, która pozwoliła nam uczcić tę wyjątkową rocznicę w niezwykły sposób. Wszystkim, który przyczynili się do sukcesu tego dnia przekazujemy najszczersze podziękowania, w tym Starostwu Powiatowemu w Kościerzynie, Ogólnopolskiemu Związkowi Zawodowemu Pielęgniarek i Położnych, zaprzyjaźnionym firmom: Drutex, Zakład Porcelany Lubiana, SENDOM, Botrans, Concept Bau, Unibud, Zakład Robót Ogólnobudowlanych Repiński, Egzo Tech, Meden Inmed, Piekarnia z Tradycją Kiedrowscy, Schulke, Fundacja LPP działająca z ramienia LPP S.A. oraz każdej instytucji i osobie, która skierowała swoje serce w nasza stronę.

Mając świadomość tak wielkiej życzliwości, jaką otrzymujemy, patrząc w przyszłość, kierujemy nasze nadzieje na piękne chwile i wyzwania. Wierzymy, że będziemy mogli wspólnie realizować przyszłe inicjatywy, wzajemnie wspierając się i działając na rzecz dobra mieszkańców województwa pomorskiego.

309273425 475370101283675 6223306518288412093 n

loga sponsorzy_page-0001.jpg