Zarząd Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. z wielką radością zaprasza wszystkich pracowników, pacjentów oraz przyjaciół szpitala na uroczystą Mszę Świętą Dziękczynną z okazji Jubileuszu 25-lecia istnienia Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie, która odbędzie się w dniu 27.03.2024r. o godz. 8.30, w kaplicy szpitalnej p.w. Miłosierdzia Bożego w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie (poziom-1).

Ta wyjątkowa Msza Święta, odprawiona w intencji personelu i pacjentów szpitala, będzie nie tylko momentem refleksji i podziękowań, ale także czasem, abyśmy wspólnie celebrowali nasze osiągnięcia, poświęcenie oraz niezmienną troskę o zdrowie i dobro naszej społeczności. Podczas tej uroczystości, pragniemy również uczcić pamięć tych, którzy odeszli na wieczny dyżur. Wspólnie będziemy wspominać ich zaangażowanie i oddanie, które zawsze pozostaną częścią historii naszego szpitala. Dodatkowo, informujemy, że Mszę Świętą będzie można śledzić na wewnętrznym kanale "Kaplica” w Telewizji Szpitalne, umożliwiając wszystkim, którzy nie mogą być z nami osobiście, uczestnictwo w tej wyjątkowej celebracji. Bądźmy razem, aby uczcić nasz wspólny sukces, wdzięczni Panu Bogu za 25 lat służby i opieki.

Serdecznie zachęcamy wraz księdzem kapelanem Wiesławem Badaszkiem całą naszą społeczność szpitalną do udziału w tej wyjątkowej Mszy Świętej, która będzie wyrazem naszej jedności i wspólnoty.

masza

Relacja z Mszy Świętej Jubileuszowej