Mamy ogromną radość ogłosić, że mała Milena, nowa mieszkanka gminy Nowa Karczma, jest pierwszym maleństwem, które przyszło na świat w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie sp. z o.o. w 2024r.

Dziewczynka urodziła się w Nowy Rok 1 stycznia 2024 roku o godzinie 9:20, ważąc 3180 gramów i mierząc urocze 56 centymetrów.

Wszystko wskazuje na to, że Milenka jest prawdziwym skarbem - spokojnie śpi, przynosząc radość swojej mamie, która może teraz chwilę odpocząć. W domu czeka na nią także 3-letnia siostrzyczka, Marcelinka, gotowa do dzielenia się miłością i radością z nowym członkiem rodziny.

milenka

Życzymy całej rodzinie zdrowia, radości oraz wszelkiej pomyślności na drodze rodzicielstwa. Niech miłość zawsze oświetla Waszą drogę w trakcie wychowywania małego skarbu.

Nad bezpieczeństwem porodu, mamy i małej Milenki czuwał interdyscyplinarny zespół składający się z doświadczonej położnej, lekarza położnika, pielęgniarki noworodkowej oraz lekarza neonatologa. W roku 2023 nasze zespoły odebrały 910 porodów, co świadczy o naszym zaangażowaniu w zdrowie i bezpieczeństwo pacjentek. Działamy z pasją i profesjonalizmem, dążąc do najwyższych standardów opieki medycznej, aby każde doświadczenie porodu było bezpieczne, komfortowe i pełne empatii.

Raz jeszcze gratulujemy i życzymy wiele szczęścia w tej magicznej podróży rodzicielstwa oraz dużo zdrowia!