Młodzież z Zespołu Szkół w Wąglikowicach przygotowała specjalny program artyztyczny i odwiedziła pacjentów Hospicjum.

Niezmiernie ucieszyła nas wiadomość, że grupa młodych i bardzo kreatywnych osób pod przewodnictwem Pani Małgorzaty Grzyb i Ks. Stanisława Wielińskiego przygotowała specjalny występ dla pacjentów kościerskiego Hospicjum.

W dniu 16.12.2022r. młodzież Koła Teatralno-Misyjnego "Magali" w Wąglikowicach odwiedziła naszą placówkę i wprowadziła prawdziwie świąteczną atmosferę. Dzięki inicjatorom wydarzenia oraz Dyrekcji Zespołu Szkół w Wąglikowicach, dzieci zaprezentowały wartościowy program artystyczny zakończony wspólnym śpiewaniem kolędy przy gitarowym akompaniamencie. Nie brakowało również słów wzruszeń i wdzięczności podczas podsumowania akcji „Z sercem dla hospicjum”.

Serdecznie dziękujemy za edukację młodego pokolenia w zakresie konieczności reagowania na potrzeby pacjentów hospicyjnych. Wdzięczni za bezinteresowną pomoc, życzymy dużo zdrowia i wielu sukcesów.