Sekretariat Oddziału Chirurgicznego z Pododdziałem Chirurgii Onkologicznej zmienił się nie do poznania! Wszystko za sprawą naszych przyjaciół z firmy ELWOZ sp. z o.o.

W mnogości zadań administracyjnych oraz liczby generowanej dokumentacji medycznej dla każdego leczonego w oddziale pacjenta, sekretariat jest miejscem, które służy zarówno chorym, ich rodzinom, jak również personelowi danego oddziału. Serdecznie dziękujemy spółce ELWOZ za zaangażowanie społeczne i wsparcie szpitala w remoncie oraz doposażeniu sekretariatu, którego modernizacja, pozwoliła na poprawę warunków i komfortu pracy personelu Oddziału Chirurgicznego. Wyremontowany sekretariat wyróżnia się dużą funkcjonalnością jak również innowacyjnym designem i oryginalnością.

Sekretariat O/Chirurgicznego