Zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu organizowanym na rzecz podnoszenia świadomości na temat osób chorujących psychicznie i przeciwdziałania ich dyskryminacji.
 
Pomorska Koalicja na Rzecz Zdrowia Psychicznego przygotowała dla mieszkańców całego Pomorza ciekawy program wydarzeń w ramach kampanii społecznej "Odmień swoją głowę" (program wszystkich wydarzeń dostępny jest na portalu www.otwartebramy.org oraz stronie kampanii www.odmienswojaglowe.org). 
 
Tegoroczna edycja cyklu wydarzeń kampanii społecznej "Odmień swoją głowę" trwa do 10 października a jej zakończenie odbędzie się
w sali im. Lubomira Szopińskiego w Kościerzynie START godz. 10.00.
 
plakat A3 Dzień solidarności z chorymi psychicznie Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie
 
Dzięki współpracy Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o.,  Kościerskiego Domu Kultury i Partnerów akcji, będziemy mieli przyjemność zaprezentować Państwu kolejną odsłonę tegorocznej edycji „Dni solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie”.
 
 
Czeka na Państwa wiele atrakcji:
- ciekawe wykłady specjalistów,
- prezentacja działalności Centrum Zdrowia Psychicznego,
- prezentacja form wsparcia dostępnych w naszym regionie
- kiermasz prac autorstwa naszych pacjentów wykonanych w ramach terapii zajęciowej,
- występy artystyczne,
- warsztaty terapeutyczne i edukacyjne,
- quiz z nagrodami,
- wsparcie doradców zawodowych,
 
Zachęcamy do śledzenia aktualności na stronie wydarzenia DNI SPOLIDARNOŚCI Z OSOBAMI CHORUJĄCYMI PSYCHICZNIE.
 
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc wszystkie osoby zainteresowane zorganizowaniem wejścia grupowego podczas wydarzenia prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa:
- tel. 58 6860148
lub
-email: sekretariat [AT] szpital [DOT] koscierzyna [DOT] pl
Decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Do zobaczenia!
 
*Kampania społeczna Odmień swoją głowę na rzecz podniesienia świadomości na temat chorób i zaburzeń psychicznych współfinansowana jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, Miasta Gdyni i Miasta Sopotu .