Z tej okazji Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie Sp. z o.o. składa najszczersze życzenia wszystkim Fizjoterapeutom.
Życzymy satysfakcji z pracy, dobrego kontaktu z pacjentami oraz radości z faktu rozwijania i przywracania potencjału osobom o ograniczonej sprawności ruchowej.
 uvs220824 001
***Światowy Dzień Fizjoterapii (ang. World Physical Therapy Day) został ustanowiony w 1996 roku przez Światową Konfederację Fizjoterapii (WCPT). Jego celem jest podkreślenie roli fizjoterapii w leczeniu pacjentów z dysfunkcjami narządu ruchu i chorób wewnętrznych.

Dla naszych specjalistów przygotowaliśmy słodką niespodziankę, aby wyróżnić ten wyjatkowy dla nich dzień i jeszcze raz podziekować im serdecznie za Ich pracę oraz serce skierowane w strone pacjentów.

Dzień Fizjoterapii