Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie sp. z o.o. oraz jego specjaliści zostali nominowani głosami pacjentów w Plebiscycie Medycznym HIPOKRATES 2022.

Plebiscyt Medyczny HIPOKRATES to konkurs, w którym nagradzane są placówki medyczne i  pracownicy branży medycznych. Specyfika tego plebiscytu polega na tym, że placówki medyczne, lekarze, pielęgniarki, położne, farmaceuci i inni pracownicy służby zdrowia nominowani są przez pacjentów, a wybierani w drodze głosowania m.in. sms-owego.

Plebiscyt prowadzony jest w regionie pomorskim przez „Dziennik Bałtycki" i „Głos dziennik Pomorza”, a w całej Polsce przez wszystkie dzienniki regionalne Polska Press Grupy i serwis Strona Zdrowia. Laureaci wyłaniani są stopniowo, na przestrzeni regionów: w każdym mieście i powiecie, na szczeblu wojewódzkim, aż w końcu w wielkim finale ogólnopolskim. 

Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie sp. z o.o. został nominowany w kategorii „Szpital Roku” – miejsce, które cieszy się uznaniem pacjentów, jest dobrze zarządzane.

Nominacja Szpital Roku 27353

www.dziennikbaltycki.pl/ll/H/3/Nominacja_Szpital_Roku_27353.jpg

W dniu 17.08.2022r. rozpoczęło się głosowanie w plebiscycie medycznym - HIPOKRATES 2022. Serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie oraz przekazujemy gratulacje dla całej kadry medycznej oraz wszystkich pracowników Szpitala.

Więcej informacji https://dziennikbaltycki.pl/hipokrates.../ar/c14-16485825