Zmiany organizacji ruchu na terenie Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o.

Szanowni Państwo,
w związku z rozpoczęciem prac remontowo-budowlanych wejścia do Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. informujemy o zmianach w organizacji przemieszczania się na terenie Szpitala.

Informujemy, iż od dnia 05.08.2022r. brak będzie możliwości przejścia przez wejście A do budynku głównego. W tym czasie możliwe będzie poruszanie się pozostałymi klatkami schodowymi.

GŁOW

Wszystkie wejścia do budynku posiadają oznaczenia literowe na czerwonym tle. Wejścia C i F posiadają udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.

Wejście S’
Przeznaczone wyłącznie dla transportu dostaw specjalnych/technicznych.
Zobacz schemat dojazdu

Wejście F
Wejście przeznaczone dla transportu sanitarnego i medycznego.
Zobacz schemat dojścia

Prosimy nie parkować pojazdów w strefie wejścia F przeznaczonego dla transportu medycznego i sanitarnego.

Dostęp do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, Izby Przyjęć, Magazynu, wejść dla dostaw do Apteki i Zaopatrzenia pozostaje  bez zmian.

Prosimy zachować szczególne względy bezpieczeństwa oraz liczymy na wyrozumiałość wobec pojawiających się utrudnień w związku z rozpoczętą tak ważną dla szpitala inwestycją, mającą na celu poprawę dostępności do obiektu i dostosowanie ciągów komunikacyjnych do potrzeb osób odwiedzających w tym dla osób z niepełnosprawnościami.

Za utrudnienia przepraszamy.