Na korytarzach Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. można zobaczyć prace naszego Zespołu Działu Technicznego.

Panowie z własnej inicjatywy wykazali się niezwykłą kreatywnością i własnoręcznie wykonali drewniane choinki. Wykorzystywali każdą wolną chwilę aby stworzyć świąteczną dekorację i podkreślić wyjątkowy przedświąteczny czas.

W naszym warsztacie powstało kilkanaście dekoracji, które niebawem trafią na Oddziały aby przypominać nam oraz naszym pacjentom, że święta to magiczny czas pełen cudów-mówił Pan Paweł koordynator Zespołu Konserwatorów.

Jednocześnie dziękujemy Firmie Festwood z Dziemian za wsparcie działań naszego zespołu i przekazanie materiału drzewnego niezbędnego do stworzenia dekoracji.

Zdjęcia z realizacji mogą Państwo zobaczyć na naszym profilu facebook @SzpitalSpecjalistycznywKoscierzynie