W Placówce w Dzierżążnie w dniach 06-07 grudnia odbyły się pokazy iluzjonistyczne.

Pan Stanisław Miłosz, w ramach podziękowania za opiekę dla personelu Oddziału Rehabilitacji Pocovidowej przygotował pokaz swoich magicznych umiejętności i podzielił się z podopieczni Oddziału Rehabilitacji Dziecięcej i Zakładu Opiekuńczo Leczniczego Psychiatrycznego tajemnicami wykonania niektórych sztuczek.

Podczas występu nie brakowało imponujących niespodzianek, żartów i głośnego śmiechu wszystkich uczestników. Artysta prowadząc show zaprzeczał prawom grawitacji i logiki tworząc iluzję, która wywołała poruszenie i długą dyskusję w śród pacjentów.

Jesteśmy niezwykle poruszeni inicjatywą Pana Stanisława. To była wspaniała niespodzianka dla nas wszystkich. Poprzez swoje dobre serce skierowane do nas i pacjentów udowodnił, że święta to prawdziwie magiczny czas-mówiła Katarzyna Teclaw Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału Rehabilitacji Pocovidowej w Dzierżążnie.

pokaz iluzjonisty