5 grudnia 2021 roku kościerski klub motocyklowy odwiedził nasz Szpital.

W przeddzień Mikołajek Członkowie kościerskiego klubu motocyklowego LOST SAINTS LEMC Poland, wcielili się w role Mikołajów na motorach i wsparli Hospicjum Stacjonarne Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. Z własnej inicjatywy ogłosili wśród członków klubu zbiórkę z przeznaczeniem na wyposażenie kuchni dla pacjentów hospicyjnych.

W niedzielne przedpołudnie Mikołajowie na motocyklach przejechali ulicami miasta, by ostatecznie dotrzeć do szpitala, gdzie w świątecznej atmosferze przekazali podarunki. Korzystając z wyjątkowej atmosfery tego dnia postanowili również odwiedzić naszych najmłodszych pacjentów sprawiając im tym samym wspaniałą przedświąteczną niespodziankę i wielką radość.

Mikołaje z LOST SAINTS LEMC Poland po raz kolejny udowodnili, że nic nie stoi na przeszkodzie by łączyć motocyklową pasję i nieść pomoc na rzecz drugiego człowieka. Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie sp. z o.o. serdecznie dziękuje za Państwa działania i wielkie serce skierowane na potrzeby naszych pacjentów.

Fotorelację z tego dnia można zobaczyć w artykułach :

koscierski.info

kościerzyna24.info