18.11.2021r. uczestniczyliśmy w uroczystościach związanych z wyjątkowym jubileuszem - 140-lecia założenia OSP, 70-lecia powołania Zawodowej Straży Pożarnej w Kościerzynie oraz 30 lecia uchwalenia przez Sejm RP „ustaw pożarniczych”.

 

W ramach podziękowania za wspieranie działalności strażaków Pani Marzena Mrozek Prezes Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. otrzymała od Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Kościerzynie Medal Pamiątkowy Kościerskiej Straży Pożarnej. W swojej symbolice zawiera on 140 lat zorganizowanej ochrony przeciwpożarowej w naszym mieście.

Składając wyrazy uznania za strażackie poczucie służby, pełną gotowość oraz zdecydowaną postawę, która stanowi świadectwo najwyższej odwagi i ofiarności, przekazaliśmy również specjalnie przygotowany na tę okazję portret, Strażaka wykonany techniką pirografii w ramach Terapii Zajęciowej prowadzonej w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie sp. z o.o.

Wszystkim Pracownikom Ochrony Przeciwpożarowej życzymy dobrego zdrowia, szczęśliwych powrotów z akcji oraz wszelkiej pomyślności.

 Portret Strażaka wykonany w ramach Terapii Zajęciowej w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Kościerzynie sp. z o.o.
Portret Strażaka wykonany w ramach Terapii Zajęciowej w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Kościerzynie sp. z o.o.
Previous Next Play Pause
1 2 3