Nowe zasady użytkowania parkingu.

Od dnia 01.11.2021r. na terenie parkingu Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. obowiązują płatne i niestrzeżone strefy parkowania z ograniczonym przez system szlabanowy dostępem.

mapa dla pacjentów.jpg

Na zdjęciu: Mapa wyznaczonych stref parkowania dla Pacjentów.

Informacji dotyczących funkcjonowania parkingu udziela

Informacja 58 686 00 04

Parking dla Pacjentów K1 i K2

Przy wjeździe na parking K1 lub K2 należy pobrać bilet. Opłatę za postój należy uiścić w wielkości adekwatnej do czasu korzystania z miejsca parkingowego przed wyjazdem ze szpitala w kasie parkingowej. Opłatę w kasie można dokonać poprzez: monety lub banknoty. Kasa wydaje resztę.

W strefie parkingu dla pacjentów K2 utworzono „Przejazd techniczny” sterowany zdalnie, udostępniany wyłącznie dla dostaw tlenu medycznego, zaopatrzenia, pralni, dostaw posiłków, i innych dostaw.

SYSTEM PARKINGOWY – OPŁATY – CENNIK OBOWIĄZUJE OD 01.11.2021R.

OPŁATY JEDNORAZOWE umieszczane w kasie parkingu

Lp.

Rodzaj opłaty

Wysokość opłaty

1.

pierwsze 20 minut postoju

0,00 zł

pierwsza godzina

4,00 zł

3.

każda kolejna rozpoczęta godzina

4,00 zł

4.

abonament 7 dniowy

30,00 zł

5.

zgubienie biletu

50,00 zł

6.

za niezgodne z Regulaminem zajęcie miejsca parkingowego

200,00 zł

Opłata parkingowa w strefie K2 przed wejściem głównym obowiązuje 7 dni w tygodniu, 24h/dobę.

Opłata parkingowa w strefie K1 przed Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym obowiązuje 7 dni w tygodniu w godz. 6:00-18:00

Z obowiązku uiszczenia opłaty za korzystanie z Parkingu zwolnione są pojazdy służb ratowniczych będące w akcji, jak również pojazdy służb ochrony porządku publicznego (Policja, Straż Miejska, Żandarmeria Wojskowa itd.), wjeżdżające w celach służbowych na teren parkingu. Dla osoby niepełnosprawnej przewiduje się zwolnienie od powyższych kwot po osobistym okazaniu przez nią w Portierni ważnej karty parkingowej dla osób niepełnosprawnych wydanej przez Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności.

Parking  P1 i P2

Teren z oznaczeniami P1 i P2 jest parkingiem przeznaczonym do użytku przez pracowników Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. Parking pracowniczy dostępny jest wyłącznie dla posiadaczy magnetycznej karty pracowniczej dedykowanej do rejestracji wjazdów i wyjazdów na terenie parkingu.