Opracowane zostały rekomendacje dotyczące organizacji odwiedzin pacjentów przebywających na oddziałach szpitalnych.
W związku z realizacją Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19, w tym zaszczepieniem znaczącej części osób z grup ryzyka poważnych skutków zachorowania na COVID-19, opracowano rekomendacje dotyczące organizacji odwiedzin pacjentów przebywających na oddziałach szpitalnych, z zachowaniem odpowiednich środków zapobiegania i kontroli zakażeń w tych jednostkach.
Całość komunikatu udostępniona została za pośrednictwem linku Rekomendacje Ministerstwa Zdrowia i GIS

W przypadku pytań dotyczących możliwości odwiedzin pacjentów w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie sp. z o.o. należy skontaktować się każdorazowo z lekarzami poszczególnych oddziałów. Lista telefonów do kontaktu znajduje się na stronie www.szpital-koscierzyna.pl w zakładce Kontakt