Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie sp. z o.o. otrzymał podziękowanie za objęcie patronatem merytorycznym Międzynarodowej Konferencji Naukowej pn. "Sektor ochrony zdrowia w obliczu pandemii koronawirusa SARS-COV-2".

W imieniu Rady Naukowej i Komitetu Organizacyjnego prof. dr hab. Krystyna Strzała Rektor Powiślańskiej Szkoły Wyższej przekazała dla Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. podziękowania za objęcie Patronatem Merytorycznym Międzynarodowej Konferencji Naukowej pn. "Sektor ochrony zdrowia w obliczu pandemii koronawirusa SARS-COV-2", która odbyła się w dniach 15-16 maja 2021 r.

Konferencja została poświęcona analizie zjawiska pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 w odniesieniu do sektora ochrony zdrowia oraz jego otoczenia społeczno-gospodarczego w ujęciu międzynarodowym.

Organizatorom dziękujemy, za zaproszenie i życzymy dalszych sukcesów przy organizacji kolejnych cennych przedsięwzięć mających na celu naukową analizę procesów zachodzących w sektorze ochrony zdrowia, które w przyszłości z pewnością przyczynią się do rzetelnej oceny zjawisk pojawiających się w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego.
Na zdjęciu: dokument z podziękowaniem.