Informujemy, że z dniem 24 lipca br. (sobota) zostaje zawieszona działalność Powszechnego Punktu Szczepień w AQUA Centrum w Kościerzynie. Decyzja o zawieszeniu została podyktowana malejącą liczbą osób zainteresowanych szczepieniami.

Jednocześnie przypominamy, że osoby zaszczepione pierwszą dawką w Powszechnym Punkcie Szczepień w AQUA Centrum w Kościerzynie będą mogły przyjąć drugą dawkę

w punkcie szczepień Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. mieszczącym się w Oddziale Rehabilitacji Dziecięcej (A).

punkt szczepień a.png

Ponadto informujemy, że osoby zaszczepione w Powszechnym Punkcie Szczepień w AQUA Centrum, które nie odebrały certyfikatu potwierdzającego pełny cykl szczepień, będą miały możliwość otrzymania go w punkcie szczepień "A".

Osoby zainteresowane zaszczepieniem się w szpitalu informujemy, iż rejestracji można dokonać na kilka sposobów:

1. za pośrednictwem całodobowej infolinii 989 lub 22 62 62 989

2. online przez Internetowe Konto Pacjenta na pacjent.gov.pl

3. wysyłając SMS na numer 664 908 556 lub 880 333 333 o treści: SzczepimySie

4. zgłoszając się telefonicznie do punktu szczepień w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie Sp. z o.o.

pod numerem 887 780 043 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00