Z pobytu w Iznolatorium w Placówce w Dzierżążnie skorzystało już blisko 150 osób.
Do Administracji Szpitala dotarły piękne podziękowania od rodziny pacjentki, która przebywała w naszym Izolatorium w Dzierżążnie. W imieniu całego personelu serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów w powrocie do zdrowia.
Na zdjęciu: Kartka z podziękowaniem od rodziny pacjentki Izolatorium w Dzierżążnie

W naszym Izolatorium w Dzierżążnie znajduje się aktualnie 9 pacjentów na 41 miejsc. Izolatoria mają na celu ograniczenie możliwości rozprzestrzeniania się zakażenia SARS-COV-2 i są bezpłatne. Kierowane tam są osoby, których stan zdrowia nie wymaga hospitalizacji, ale też nie mogą, z różnych przyczyn, przebywać w domu na izolacji np. ze względu na to, że mieszkają z osobami z grupy podwyższonego ryzyka.

Zachęcamy do skorzystania z możliwości pobytu w naszym Izolatorium w Placówce w Dzierżążnie osoby chorujących na Covid-19. Od momentu uruchomienia działalności Izolatorium, z tego rozwiązania skorzystało blisko150osób.

Wszystkie osoby które chciałyby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu z sekretariatem (58) 687 19 80.