Od dnia 16.04.2021r. godz. 15:00 na Oddział Położniczo-Ginekologiczny z Pododdziałem Patologii Ciąż przyjmowane będą tylko pacjentki z dodatnim wynikiem badania w kierunku Covid-19.
Zmiany spowodowane są pracami remontowymi oddziału związanymi z termomodernizacją Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o. Pacjentki z ujemny wynikiem testu badania Covid-19 prosimy o kierowanie się do szpitali ościennych.
.................................................................................................................................................................... 
Aktualizacja Komunikatu! 22.04.2021r.
W związku z pracami remontowymi Oddział Położniczo-Ginekologiczny z Pododdziałem Patologii Ciąż w dalszym ciągu przyjmuje tylko pacjentki z dodatnim wynikiem badania w kierunku Covid-19.
Pacjentki z ujemnym wynikiem testu badania Covid-19 przyjmowane są jedynie w trybie pilnym wymagające natychmiastowej pomocy.
Informacje dotyczące aktualnych zmian reorganizacyjnych umieszczane są na naszej stronie. Prosimy o śledzenie komunikatów na www.szpital-koscierzyna.pl