Od dnia 12.04.2021r.  Pracownia RTG Zakładu Diagnostyki Obrazowej znajdująca się na tyłach budynku będzie nieczynna z powodu remontu związanego z instalacją nowego sprzętu RTG.
 
Drodzy Pacjenci,
informujemy, że od dnia 12.04.2021r. Pracownia RTG Zakładu Diagnostyki Obrazowej znajdująca się na tyłach budynku, będzie nieczynna z powodu remontu związanego z instalacją nowego sprzętu RTG.
 
W związku z powyższym Zakład Diagnostyki Obrazowej będzie działał w sposób ograniczony realizując wyłącznie zlecenia RTG pacjentów:
 
🟢 skierowanych w trybie pilnym,
🟢 posiadającymi karty dilo,
🟢 w ramach realizacji programu RZS,
🟢 ze skierowaniem z Poradni Ortopedycznej Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o.
 
Zdjęcia RTG wskazanych powyżej pacjentów będą wykonywane za pośrednictwem ZDO Pracowni RTG mieszczącej się w budynku szpitala. Pozostałe osoby prosimy o kierowanie się do okolicznych Pracowni RTG.
Informacji dotyczących badania RTG udziela Rejestracja 58 686 00 50.
 
Przepraszamy za utrudnienia. O wznowieniu działalności Pracowni RTG wyposażonej już w nowy, najwyższej jakości aparat RTG poinformujemy w osobnym komunikacie.
 
!!! Aktualizacja na dzień 27.05.2021 godz 15:00 !!!

W związku z zakończeniem prac instalacyjnych informujemy iż od dnia 27.05.2021 wznowiana zostaje praca pracowni RTG Zakładu Diagnostyki Obrazowej wykonującej badania ambulatoryjne w zakresie klasycznych zdjęć RTG.