Wszystkim Paniom życzymy dużo zdrowia, radości i sukcesów w realizacji własnych planów. W tym wyjątkowym dniu podjęliśmy dodatkową formę leczenia, dzięki której odnotowaliśmy potężny wzrost hormonu szczęścia.

Nasze Kochane Pacjentki Zakładu-Opiekuńczo-Leczniczego w Dzierżążnie zostały obdarowane pięknymi laurkami przygotowanymi przez Pacjentów, podczas Terapii Zajęciowej, która jest istotną częścią psychorehabilitacji oraz wiąże się z podnoszeniem jakości życia naszych podopiecznych biorących w niej udział. Niespodziankę udało się zachować w tajemnicy, a zaskoczenie i radość sprawiły wszystkim ogromną przyjemność.

Niech ten Dzień będzie dla wszystkich Pań pełen uśmiechu oraz zadowolenia i aby tak radosne dni trwały niezmiennie przez cały rok.