W ostatnim czasie Oddziały Zakaźne Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o. otrzymują liczne gesty wsparcia.

Jesteśmy niezmiernie wzruszeni tak licznym wsparciem jakie otrzymaliśmy na rzecz pacjentów i pracowników Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o. W ostatnim czasie z wielkim zaangażowaniem swe serca w naszym kierunku skierowały osoby prywatne, instytucje publiczne i firmy oraz anonimowi darczyńcy.

Niezwykłym przykładem ostatnich dni była pomoc jaką otrzymaliśmy od Firmy Sylva Sp. z o.o. z Wiela, którą zorganizowała zbiórkę razem ze swoimi pracownikami na rzecz pacjentów Oddziałów Zakaźnych Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o.

Takie działania pozwalają nam wierzyć, że lokalni przedsiębiorcy mają w swoich zasobach kadrowych silne zespoły pracowników z nieocienioną chęcią niesienia pomocy. Otrzymanych darów było na tyle dużo, że udało się przekazać darowiznę na Oddział Urologii i Urologii Onkologicznej, Chirurgii i Chirurgii Onkologicznej oraz Neurologii.

Firma „Olivia” Olivia Sokołowska przekazała na rzecz szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o. darowiznę w wysokości 10.000zł przeznaczonych na zakup środków ochrony osobistej dla personelu medycznego sprawującego opiekę nad pacjentami zakażonymi Covid-19. Jesteśmy ogromnie wzruszeni, że pomimo ograniczeń wynikających z sytuacji pandemii i wielu problemów z jakimi borykają się polskie przedsiębiorstwa w obecnych czasach, to w dalszym ciągu w swoich działaniach skupiają się również na pomocy innym.

Spotkaliśmy się również z ogromnym wsparciem ze strony osób prywatnych. Zapisy RODO uniemożliwiają nam wyszczególnienie prywatnych darczyńców jednak pragniemy im szczerze i serdecznie podziękować. Dziękujemy Każdemu, kto w jakikolwiek sposób okazał nam wsparcie i pomoc w ostatnich miesiącach. Przekazywane przez Państwa dary mają ogromną wartość, ponieważ w nich ukryte jest serce i dobroć, a to oprócz gestu materialnego jest wielkim wsparciem. Każdy otrzymany od Państwa upominek przypomina Zespołowi,  że walczą dla innych a ich działanie jest doceniane i wspierane przez tysiące ludzi.

W obecnej sytuacji kiedy funkcjonujemy jako Szpital wielospecjalistyczny dla pacjentów z Covid-19 potrzeby są ogromne. Jeżeli ktoś jeszcze chciałby wesprzeć Szpital w jakikolwiek sposób, to proszę o kontakt drogą elektroniczną na adres sekretariat [AT] szpital [DOT] koscierzyna [DOT] pl lub telefonicznie Marketing tel. (58) 686 0148

Dodatkowo w związku z działaniami przeciw COVID-19 Szpital posiada konto bankowe, na które można przekazywać środki na walkę z epidemią.

PKO BP SA Kod BIC (Swift) BPKOPLPW

PL 42 1020 1811 0000 0602 0362 3733

Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie Sp. z o.o. ul. Piechowskiego 36, 83-400 Kościerzyna

Za okazane wsparcie dziękujemy!