W grudniu na konto Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o. została przekazana znacząca kwota tytułem darowizny pieniężnej.

Darczyńcą tym razem jest Jastrzębska Spółka Węglowa będąca spółką Skarbu Państwa. Swoim wsparciem wykroczyli poza region Śląska, gdzie od początku epidemii SARS-CoV-2 pomagają podmiotom leczniczym ograniczać skutki pandemii Covid-19. Dziś Jastrzębska Spółka Węglowa swoim wsparciem objęła i północną część Polski.

Przekazano Szpitalowi Specjalistycznemu w Kościerzynie Sp. z o.o. kwotę 175.000,00zł na walkę ze skutkami epidemii koronawirusa. Darowizna pieniężna przeznaczona zostanie na zakup sprzętu medycznego i środków ochrony osobistej dla personelu medycznego sprawującego opiekę nad pacjentami z Covid-19.  Za okazane wsparcie serdecznie dziękujemy!