Firma przekazała ponad 10.800szt. przyłbic ochronnych na twarz oraz 750 l żelu antybakteryjnego do użytku dla personelu medycznego sprawującego opiekę nad pacjentami z Covid-19.

Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie Sp. z o.o. dziękuje za udzielone wsparcie jakie otrzymaliśmy na rzecz naszego szpitala. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc otrzymywaną w celu zabezpieczenia naszych medyków oraz przeciwdziałania epidemii koronawirusa SARS-CoV-2. Wsparcie otrzymywane od naszych darczyńców utwierdza nas w przekonaniu o słuszności trudu wkładanego w naszą pracę każdego dnia. Fakt, że w obecnym czasie lista naszych przyjaciół, którzy wspierają działalność szpitala się wydłuża dodaje nam nadziei i sił do dalszego działania.

Dzięki wsparciu jakie otrzymujemy od Państwa łatwiej jest nam się mierzyć z wyzwaniami stawianymi przez obecne czasy. Pomimo iż 2020 rok był czasem, który stawiał przed nami ogromnie trudne wyzwania to równocześnie pozwolił dostrzec jak wielu życzliwych i gotowych do pomocy ludzi mamy wokół siebie

Dziękujemy!

1 wd dfsrftrieu.jpg

Na zdjęciu:Przyjęcie darowizny na magazyn Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o.