Zespół Pieśni i Tańca "Kościerzyna" zorganizował zbiórkę na rzecz pacjentów i pracowników Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o.
Często wspomagali nas przygotowując wyjątkową oprawę artystyczną uroczystości, które odbywały się w szpitalu. W tym roku który jest niezwykły pod wieloma względami nadal możemy liczyć na naszych przyjaciół.

Czasy pandemii Covid-19 są trudne dla nas wszystkich. Ten historyczny rok 2020r. jednocześnie upewnił nas jak wspaniałych ludzi mamy wokół siebie, na których możemy liczyć w każdej sytuacji. Dzięki inicjatywie Pani Anny Lideke-Konert i w tym roku Zespół Pieśni i Tańca „Kościerzyna” wsparł nas przekazując artykuły pielęgnacyjno-higieniczne oraz artykuły spożywcze dla naszych podopiecznych.

Serdecznie dziękujemy Zespołowi Pieśni i Tańca „Kościerzyna” oraz ich rodzinom za zorganizowanie zbiórki na rzecz pacjentów Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o. i za wielkie serce, które zawsze kierujecie w stronę osób najbardziej potrzebujących.

132525071_424172172042956_2127495319431795247_n.jpg