Firma LPP S.A. przekazała odzież zmieną dla personelu medycznego-to jeden z wielu gestów wsparcia jakie szpital otrzymał w ostatnim czasie.

Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie Sp. z o.o. pragnie serdecznie podziękować za wsparcie i okazaną pomoc w tym niezwykle trudnym dla nas czasie pandemii wirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19. Mimo, że jest jeszcze tak wiele do zrobienia i prawdopodobnie minie dużo czasu zanim wrócimy do życia sprzed czasów pandemii, chcieli byśmy wyrazić jak ogromnie jesteśmy wzruszeni na myśl o tym jak wiele osób bezinteresownie pomogło i pomaga Nam każdego dnia.

Firmy, organizacje społeczne, osoby prywatne, publiczne i anonimowe. Trudno w tym miejscu wymienić wszystkich z nazwy, czy też z imienia i nazwiska, dlatego dziękujemy Każdemu, kto w jakikolwiek sposób okazał nam wsparcie i pomoc w ostatnich miesiącach. Dziękujemy, Wszystkim tym, którzy również doraźnie, z potrzeby chwili, organizują się by nieść pomoc. Każdy gest wsparcia, dobre słowo, czy choćby deklarację pomocy uświadamia Nas, że w tym niezwykle trudnym okresie, możemy liczyć na wsparcie ludzi dobrej woli, dając Nam nadzieję i siły do dalszej pracy.

Najbardziej budujące jest, gdy reagujecie na Nasze potrzeby, słuchacie poświęcacie Nam swój czas i uwagę, a swoim dobrym sercem pomagacie rozwiązywać bieżące problemy. Niezwykłym przykładem ostatnich dni była pomoc jaką otrzymaliśmy od LPP, która bez wahania zareagowała na potrzebę zapewnienia Naszym Medykom pracującym z pacjentami z Covid-19 dodatkowej odzieży zmiennej. Nasz personel medyczny pracujący z pacjentami covid-19 zmuszony jest do kilkukrotnej zmiany odzieży osobistej w ciągu 12 godzinnego dyżuru. Dzięki pomocy Firmy LPP S.A. będziemy mogli zapewnić naszym pracownikom dodatkowe przebranie umożliwiające ponowną zmianę odzieży osobistej, pozwalając w ten sposób zmniejszyć odczucie dyskomfortu w czasie dalszych godzin dyżuru. Ponadto dziękujemy Zespołowi Pracowników salonu RESERVED z Kościerzyny, za spontanicznie zorganizowaną pomoc w przygotowaniu 1200 sztuk odzieży do wydania dla naszego personelu medycznego.
LPP POMAGA
1 2 3 4 5 6
Dziękujemy raz jeszcze przedsiębiorcom, organizacjom i osobom prywatnym za bezinteresowne działania, które wspierają naszą placówkę. Wszyscy jesteście wielcy, macie ogromne serca i nieocenioną chęć niesienia pomocy. Jednocześnie, chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Zarządowi Województwa Pomorskiego oraz Wojewodzie Pomorskiemu za okazane dotychczas wsparcie oraz pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów. Jesteśmy przekonani , że wspólnymi siłami uda nam się pokonać epidemię.

W obecnej sytuacji kiedy funkcjonujemy jako Szpital wielospecjalistyczny potrzeby są ogromne. Jeżeli ktoś jeszcze chciałby wesprzeć Szpital w jakikolwiek sposób, to proszę o kontakt drogą elektroniczną na adres sekretariat [AT] szpital [DOT] koscierzyna [DOT] pl, lub telefonicznie Marketing tel. (58) 686 0148

Dodatkowo w związku z działaniami przeciw COVID-19 Szpital posiada konto bankowe, na które można przekazywać środki na walkę z epidemią.

PKO BP SA Kod BIC (Swift) BPKOPLPW

PL 42 1020 1811 0000 0602 0362 3733

Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie Sp. z o.o. ul. Piechowskiego 36, 83-400 Kościerzyna

Za całą dobroć serca dziękujemy!