Ogromnie dziękujemy za zbiórkę zorganizowaną przez Szkołę Podstawową nr 4 w Kościerzynie, której opiekunką jest Pani Kinga Jaszewska
To niezwykłe przeżycie otrzymywać tak ważne wsparcie dzięki zaangażowaniu młodego pokolenia.
Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy włączyli się do zbiórki dla Hospicjum Stacjonarnego Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie.

Pomogli Nam: Poradnia Flebologiczna dr Borecka-Sobczak, Michał Sobczak w Gdańsku, Zenon Pepliński, Brygada „DD” Dawid Duzowski, Firma Jareks, uczniowie klas I - III z wychowawcami, SKO SP nr 4 z opiekunem Hanną Zdrojewską Myszk, Zakład Fryzjerski Weronika oraz anonimowi darczyńcy.

Państwa postawa jest dla Nas niezwykle ważna i cenna, szczególnie w tym trudnym czasie, w którym zmagamy się z trudami walki z pandemią Covid-19. Wszystkie gesty wsparcia, które otrzymujemy pozwalają wierzyć w to, że wciąż istnieją ludzie, którym nie jest obojętny los chorych.

O akcji przeczytać można również na https://koscierzyna.naszemiasto.pl/do.../ar/c15-7946135