Z dniem 13.08.2020r. Pacjenci zgłaszający się w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Chorych, proszeni są o kierowanie się do Planowej Izby Przyjęć mieszącej się po prawej stronie podjazdu dla karetek Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o. ul. Alojzego Piechowskiego 36.

Podczas przyjęcia obowiązywać będą zasady reżimu sanitarnego. Prosimy o założenie maseczek ochronnych i stosowanie się do zaleceń utrzymania odstępu 2m w poczekalni. Przy wejściu Pacjent przejdzie przez procedurę Triażu, podczas której Pracownik dokona pomiaru temperatury oraz poprosi o wypełnienie ankiety weryfikacyjnej stanowiącej wywiad epidemiologiczny.
W związku z rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną w Polsce, w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa personelu i pacjentów prosimy o ograniczenie do minimum osób towarzyszących podczas wizyty w placówce.

Nocna i Świąteczna Opieka Chorych czynna jest pon-pt w godz. 18:00-8:00 Soboty, Niedziele i Święta 8:00-8:00.
Kontakt telefoniczny pod nr tel. 58 686 08 88.