W ramach dalszego odmrażania usług medycznych w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie oraz w placówce w Dzierżążnie w poniedziałek 18.05.2020 r. zostanie wznowiona praca rehabilitacji ambulatoryjnej. Pracownicy szpitala powiadamiają telefonicznie pacjentów i umawiają           na wizyty.

Ze względów epidemiologicznych pacjenci będą poddani triażowaniu, tzn. zostanie im zmierzona temperatura oraz wypełnią ankietę dotyczącą kontaktu z osobami zakażonymi SARS-CoV-2.

W Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie do Zakładu Rehabilitacji należy wejść przez namiot ustawiony po lewej stronie głównego wejścia do szpitala (nie namiot przed Izbą Przyjęć).

W placówce Szpitala w Dzierżążnie do Działu Fizjoterapii prowadzi wejście nr 4.

Wszelkie szczegółowe informacje są pod numerami telefonu 586860260 (sekretariat Zakładu Rehabilitacji w Kościerzynie) oraz 586871921 (Dział Fizjoterapii w Dzierżążnie).

leczenie ramion 1098 16885