podziekowanie sor i ortopedia

Na zdjęciu podziekowania przesłane za pośrednictwem poczty email o treści:

"Szanowny Państwo, 16 listopada, w wyniku niefortunnego upadku, z wielkim bólem nogi, trafiłam na SOR szpitala w Kościerzynie. Po szczegółowych badaniach okazało się, że noga jest złamana. Następnego dnia rano byłam w Waszym szpitalu operowana. Trudne doświadczenie, nikomu nie polecam.

W tym całym szoku i bólu wielkim wsparciem i pocieszeniem była atmosfera i postawa jakiej doświadczyłam od pierwszych chwili od każdego z pracowników szpitala. SOR, na którym doświadczyłam empatii, delikatności i taktu. Miałam poczucie bezpieczeństwa i przekonanie, że będzie już tylko lepiej. Dalej pracownia RTG, gdzie przy wykonywaniu zdjęć starano się minimalizować mój ból. Przyjęcie na oddział Ortopedii i Traumatologii, wszystkie działania w atmosferze spokoju i współczucia. Wspaniały, przyjazny i kompetentny zespół pań pielęgniarek.

Nie miałam najmniejszych obaw przed planowanym zabiegiem. O wszystkim zostałam rzeczowo poinformowana, dzień wcześniej i przed zabiegiem.Operował mnie dr Dariusz Kiepek, któremu jestem ogromnie wdzięczna zarówno za bezpieczne przeprowadzenie mnie przez zabieg jak i późniejszą rozmowę, w której przekazał mi istotne informacje.Po kilku dniach wróciłam do domu i teraz staram się nie zepsuć tego co naprawiono. Zagryzam zęby i ćwiczę. Jak już będę w pełni sprawna podziękuję osobiście. Z wdzięcznością i szacunkiem dla całego Zespołu za sposób w jaki wykonujecie swoją pracę. xxx"