W dniu 20 stycznia 2017 roku odbyła się uroczystość z okazji uzyskania przez personel pielęgniarski Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki medycznej.

W trakcie spotkania nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów wraz z gratulacjami od  Zarządu, Dyrekcji Szpitala oraz Działu Szkoleń Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku, które odebrało 26 osób. Warto zaznaczyć, że kadra medyczna Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe i umiejętności, biorąc udział w sympozjach i konferencjach, a pracownicy uczestniczą w kursach zawodowych i specjalistycznych kończąc specjalizacje zawodowe.

Całemu personelowi życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14