Szpital realizuje program "Szpital bez bólu" zainicjowany przez Polskie Towarzystwo Leczenia Bólu, w którym najważniejszą rolę odgrywa zespół leczenia bólu.
Ból pooperacyjny stanowi podstawową obawę przedoperacyjną u większości pacjentów. Jego skuteczne uśmierzanie prowadzi do uzyskania lepszego poziomu satysfakcji pacjenta z pobytu w szpitalu. Aby realizować powyższe zadanie pielęgniarki podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe zgodnie z Ustawą z dnia 15 lipca 2011 roku o Zawodach Pielęgniarki o Położnej. Treści kursu zawierają wiedzę na temat metod analgezji regionalnej wykorzystywanej w leczeniu bólu ostrego .
Każdy uczestnik kursu otrzymał zaświadczenie i jest zobowiązany do wykazania się wiedzą oraz umiejętnościami zdobytymi w trakcie szkolenia.

DSC03302DSC03303