Z okazji Dnia Pracownika Ochrony Zdrowia, Zarząd Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. pragnie złożyć serdeczne życzenia wszystkim naszym pracownikom, którzy codziennie poświęcają się dla dobra naszych pacjentów i społeczności lokalnej. Pragniemy wyrazić nasze najszczersze podziękowania za Państwa codzienną determinację i zaangażowanie.

Już dziś, zapraszamy wszystkich pracowników naszego szpitala na coroczny piknik pracowniczy, który odbędzie się 25 kwietnia 2024r. W tym roku nasz tradycyjny piknik nabiera szczególnego znaczenia w związku z obchodzonym jubileuszem 25.lecia Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. Jest to czas, w którym wspólnie będziemy świętować historię naszego szpitala, zbudowaną na trosce, zaangażowaniu i profesjonalizmie każdego z Państwa.

Dziękujemy Państwu za pasję i oddanie, które przez lata kształtowały naszą placówkę i uczyniły ją miejscem, w którym możemy świadczyć wysokiej jakości opiekę zdrowotną. Państwa wysiłki są nieocenione, a codzienna oddana praca stanowi fundament naszego sukcesu i zaufania, jakim darzą nas pacjenci.
Niech ten dzień będzie okazją do chwil relaksu, wzajemnej integracji i świętowania naszych wspólnych osiągnięć.