Po uroczystej gali z okazji 25-lecia Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. objętej Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego, w drugiej części wydarzenia, mogliśmy spędzić trochę czasu razem, by dzielić się wspomnieniami i emocjami związanymi z tak ważną rocznicą i naszą historią.

Atmosfera była niesamowicie serdeczna i pełna wzruszeń. Wznieśliśmy toast za kolejne udane lata szpitala. Goście wydarzenia składali Zarządowi i Pracownikom Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. gorące gratulacje, dzieląc się swoimi przemyśleniami i życzeniami dla dalszego rozwoju placówki.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Przy przygotowanej na tę okoliczność ściance zdjęciowej, mogliśmy uwiecznić te wyjątkowe chwile, które będą stanowić dla nas piękną pamiątkę wydarzenia. Atmosferę swoją słodyczą dopełnił tort, przygotowany w ramach prezentu jubileuszowego przez Piekarnię Kiedrowscy, który był prawdziwą rozkoszą dla podniebienia. Bardzo dziękujemy za ten słodki podarunek.

Przeżyliśmy również historyczny moment, gdy Prezes Zarządu, Marzena Mrozek oraz Pierwszy Dyrektor Szpitala, Michał Mędraś, wspólnie kroili tort. To symboliczne wydarzenie stanowiło most łączący przeszłość z przyszłością, podkreślając harmonię i jedność w dążeniu do rozwoju lepszej opieki zdrowotnej.

1 2 3 4 5

Oprawa muzyczna, zapewniona została przez absolwenta Konserwatorium Kijowskiego, Vadima Gavva, jego gitara akustyczna dodała uroku naszej celebracji, tworząc niepowtarzalny klimat.

To był dzień pełen wspomnień, wzruszeń i optymizmu. Wspólne wspomnienia, uśmiechy na twarzach gości oraz wizja przyszłości szpitala pełnej wyzwań, ale i możliwości, będą dawać nam motywację do dalszej pracy i zaangażowania w rozwój naszej placówki. Niech kolejne lata będą równie owocne i pełne sukcesów jak te, które mamy za sobą!