Z inicjatywy Ks. Kapelana Wiesława Badaszka w Kaplicy Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o. odbył się niezapomniany koncert kolęd i pastorałek kaszubskich, który był wyjątkowym wydarzeniem dla pacjentów i personelu szpitala.

Organizacja tego muzycznego spotkania miała na celu wniesienie radości i świątecznego nastroju. Wyjątkową gwiazdą wieczoru była Karolina, znana jako Kaszubska Influencerka, wypełniła Kaplicę swoim pięknym głosem. Artystka zaśpiewała kaszubskie kolędy i pastorałki wprowadzając zgromadzonych w magiczną atmosferę świątecznego czasu. Niezwykła energia i charyzma Karoliny sprawiły, że każdy dźwięk jej głosu niósł się po kaplicy jak dzwon, tworząc niepowtarzalną aurę. Akompaniament klawiszy doskonale podkreślił folkowy charakter wykonania, wprowadzając wszystkich w tradycyjny, kaszubski klimat.

To wydarzenie miało ogromne znaczenie dla pacjentów przebywających w szpitalu, ponieważ dostarczyło im chwili refleksji i oderwało mysli od codziennych trosk związanych z leczeniem. Muzyka, szczególnie ta utrzymana w lokalnym klimacie, posiada magiczną moc przynoszenia ukojenia, odczówania wspólnoty i podnoszenia na duchu, co jest szczególnie ważne w trudnych chwilach zdrowotnych.

Koncert nie tylko umilił pobyt pacjentom, ale także był wyrazem troski i wsparcia. To wyjątkowe muzyczne wydarzenie w Kaplicy Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o. stanowi piękny przykład, jak sztuka i kultura mogą przynieść radość oraz pozytywnie wpłynąć na doświadczenia pacjentów i personelu szpitala.

416061074 390189206864304 4279219548161809576 n

Zdjęcie - źródło: https://www.facebook.com/photo?fbid=390189210197637&set=a.158538933362667