19 grudnia (środa) w Sali konferencyjnej Szpitala Specjalistycznego odbyło się spotkanie wigilijne.

Zarząd Szpitala, dyrekcja, zaproszeni goście oraz pracownicy spotkali się aby w tym przedświątecznym czasie złożyć sobie życzenia. Podczas spotkania nie zabrakło rodzinnej i świątecznej atmosfery i wielu serdecznych słów.

Okres przedświąteczny, święta Bożego Narodzenia to czas magii, czas wielu interesujących rzeczy – są to wyjątkowe święta, Bóg się rodzi, w nas rodzi się nadzieja. Boże Narodzenie to święta rodzinne, podczas świat podsumowujemy miniony czas, tak jak dla nas tu w szpitalu ten rok się też kończy, wiele się wydarzyło, zmienił się Zarząd Szpitala, Wspólnie z Panem Adamem Główczewskim Wiceprezesem podjęliśmy to wyzwanie – bo ten szpital to wyzwanie. Obiecujemy, że zrobimy wszystko, dochowamy staranności, żeby to udźwignąć. Tak jak w rodzinie wybaczamy sobie, rozmawiamy, jesteśmy na dobre i na złe. Mam nadzieje, że my tu wszyscy będziemy na dobre i na złe. Tak jak przy stole wigilijnym w naszych domach zostawiamy puste miejsce dla wędrowca, tak ja pozwoliłam sobie zaprosić do naszego stołu osoby nam życzliwe, które z nami współpracują. Życzę Państwu w imieniu Zarządu aby tajemnica Świąt Bożego Narodzenia napełniła Was łaską, pokojem, radością i spokojem, a blaskiem swojej tajemniczości sprawiła aby każdy dzień w Roku 2019 przyświecał Wam - mówi Marzena Mrozek Prezes Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie.

Niech dobro zawsze zwycięża zło, aby miłość przezwycięża wszelkie zniechęcenia do innych, nadzieja niech pozwala nam przezwyciężać pesymizm a wiara i mądrość niech ten szpital czynią lepszym takie życzenia przekazał Ks. Wiesław Badaszek Kapelan Szpitala Specjalistycznego.

Ksiądz pobłogosławił opłatek, którym podzielili się obecni na spotkaniu wigilijnym.

Dziękujemy gościom, którzy przybyli w tak ważnym dla nas dniu:

- Pan Maciej Laszkiewicz - Przewodniczący Rady Nadzorczej Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie,

- Pani Aleksandra Rutkowska – Wiceprzewodnicząca Rady Nadzorczej Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie,

- Irena Lewna – Sekretarz Rady Nadzorczej Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie,

- Stanisław Lamczyk – Poseł na Sejm RP,

- Pani Grażyna Greinke – Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Kościerzynie,

- w imieniu Burmistrza Miasta Michała Majewskiego – Pan Jacek Konkol.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25