14 grudnia (piątek) gościliśmy w naszym Szpitalu Panią Agnieszką Kapała-Sokalską - Członka Zarządu Województwa Pomorskiego oraz Pana Macieja Laszkiewicza Przewodniczącego Rady Nadzorczej Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp. z o.o.

Wizyta gości związana była z uroczystym uruchomieniem dwóch sterylizatorów, które w kwocie 600 000,00zł dofinansowane zostały z Samorządu Województwa Pomorskiego pozostała kwota 64 880,54zł to środki własne Szpitala.

Jestem bardzo szczęśliwa i dumna, z tego, że ta inwestycja doszła do skutku. Słyszałam sporo o problemach ze sterylizacją w Państwa szpitalu. Poprawi to zdecydowanie bezpieczeństwo wszystkich pacjentów Oddziałów zabiegowych ale również polepszy pracę szpitala bo będzie gdzie sprawnie i szybko sterylizować sprzęt. Poza tym jest to kwestia środowiska, poprzez sterylizatory liczba odpadów medycznych ulega zmniejszeniu co ma przełożenie na ochronę środowiska. Życzę Państwu powodzenia w sprawnym korzystaniu z tego nowego sprzętu – mówi Pani Agnieszka Kapała-Sokalska- Członek Zarządu Województwa Pomorskiego.

Po części uroczystej w obecności Zarządu Szpitala, Pani Marzeny Mrozek-Prezes, Adama Główczewskiego –Wiceprezesa, Dyrekcji - Pani Marszałek zwiedziła niektóre Oddziały naszego szpitala.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15