Drukuj

„Zdrowa przyszłości - INSPIRACJE 2021" jest piątą edycją konkursu, w którym nagradzane są osoby, organizacje pozarządowe i firmy, które w mijającym roku szczególnie zasłużyły się dla krzewienia nowych idei, rozwiązań i technologii, wpływając na zdrowie, komfort życia oraz ochronę środowiska, w którym żyjemy.

Z przyjemnością informujemy, iż Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie sp. z o.o. został finalistą konkursu „Zdrowa przyszłości – Inspiracje 2021”. Kapituła konkursu w kategorii „Działania na rzecz ochrony zdrowia i środowiska naturalnego”doceniła projekt: ,,Godni szacunku kiedy się rodzimy i kiedy odchodzimy - Modernizacja budynku na potrzeby Hospicjum Stacjonarnego".

Konkurs został objęty honorowym patronatem Narodowego Funduszu Zdrowia, a wręczenie nagród nastąpiło w dniu dzisiejszym 29 września 2022 roku podczas uroczystej Gali w Auli Narodowego Instytutu Geriatrii Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie. Relacja z całości wydarzenia dostępna jest w Raporcie Dziennika Gazety Prawnej oraz na stronie Szpital Przyszłości.

Kościerzyna4

Zdjęcie:Bezpieczny Szpital Przyszłości – Inspiracje Idea Trade

Odsłony: 165