Drukuj

Jarmark Wdzydzki 2022  to największa na Kaszubach letnia impreza folklorystyczna. Organizowana na terenie Muzeum - Kaszubski Park Etnograficzny od 1973 r. obecnie odbędzie się już po raz 47. Termin Jarmarku przypada jak zawsze  w trzecią  niedzielę  lipca, czyli 16 - 17 lipca 2022 roku.

Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie sp. z o.o. wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego podczas wydarzenia promować będzie akcję „Pomorskie dla zdrowia”.

termin: 16-17 lipca 2022 r.
godziny: 10:00-18:00
miejsce: Muzeum - Kaszubski Park Etnograficzny
            T. i I. Gulgowskich 68
            83-406 Wdzydze

Przyjdźcie się przebadać, skorzystajcie z porad specjalistów.

Głównym celem akcji jest upowszechnienie wiedzy z zakresu profilaktyki zachorowania na choroby cywilizacyjne, promowanie zdrowego, bezpiecznego i aktywnego spędzania wolnego. To znakomita okazja, aby skupić się również na swoim zdrowiu. Podczas wydarzenia będzie można skorzystać z porad specjalistów Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie Sp z o.o. Będzie można skorzystać m.in. z: badania ciśnienia krwi i poziomu cukru, spirometrii, konsultacji z fizjoterapeutą, konsultacji kardiologicznej z badaniem EKG, nauki samobadania piersi oraz wyczuwania guzków na fantomach, porad dietetyczno-żywieniowych. Zapraszamy również na szkolenia i pokazy ratownictwa medycznego. Zostanie przybliżony program „Pomorskie wspiera”. Zaprezentujemy również działania szpitala w czasie pandemii poprzez wystawę fotografi „Razem w walce z COVID -19”.

Szczegółowy program

DZIEŃ I – 16.07.202022

 DZIEŃ II – 17.07.2022:

Zapraszamy wszystkich Państwa również z dziećmi, dla których przygotowaliśmy kilka atrakcji m.in. kącik dla dzieci w ramach wolontariatu szpitalnego oraz loterię fantową.

 jarmark

Materiał promocyjny: Muzeum - Kaszubski Park Etnograficzny

Odsłony: 276