Drukuj

W dniu dzisiejszym braliśmy udział w konferencji naukowej pt. „Q doskonałości: Dobre praktyki w doskonaleniu usług medycznych na Pomorzu 2022”

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Pomorską Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Federalnej Organizacji Technicznej w Gdańsku. Wystąpienie dr hab. n. med. Wojciecha Makarewicza Ordynatora Oddziału Chirurgicznego z P/O Chirurgii Onkologicznej reprezentującego Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie sp. z o.o. dotyczyło „problemów i korzyści wynikających z funkcjonowania Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. w okresie pandemii Covid-19”.

Wydarzenie było zaadresowane do środowiska praktyków i naukowców, zainteresowanych doskonaleniem usług świadczonych przez podmioty lecznicze oraz inne placówki, które z nimi bezpośrednio współpracują.Celem konferencji było stworzenie warunków do wymiany wiedzy na temat dobrych praktyk, stosowanych w poszczególnych podmiotach leczniczych. Nasz specjalista brał również udział w dyskusji służącej wzajemnemu doskonaleniu się na bazie najlepszych, dostępnych wzorców.

Na konferencji poruszano tematy związane z problemami, korzyściami, zagrożeniami i szansami oraz dobrymi praktykami i rozwiązaniami dotyczącymi ciągłości działania i jej znaczenia w czasie pandemii Covid-19 w obszarach:

Konferencja objęta była patronatem honorowym Wojewody Pomorskiego, Marszałka Województwa Pomorskiego, Rektora Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Rektora Uniwersytetu Gdańskiego.

Previous Next Play Pause
1 2 3 4