Drukuj

W dniu 14.06.2022 przedstawiciele Szpitala Specjalistyczny w Kościerzynie sp. z o.o. brali czynny udział w I Targach Pracy i Rozwoju Zawodowego zorganizowanych przez Wyższą Szkołę Zdrowia w Gdańsku.

Wydarzenie było dedykowane dla studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, jak również interesariuszy zewnętrznych z województwa pomorskiego.

Targi Pracy i Rozwoju Zawodowego są znakomitą okazją do nawiązania kontaktów z potencjalnymi pracodawcami poszukującymi pracowników, stażystów lub praktykantów. Dla Nas była to świetna okazja do porozmawiania ze studentami o ich ambicjach, oczekiwaniach, planach i obawach. Ogłosiliśmy również nabór na praktyki dla studentów kierunku Fizjoterapii.

Placówki Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie sp. z o.o. są atrakcyjnym miejscem rozwoju umiejętności zawodowych wśród młodych osób, ponieważ pełnią one istotną rolę w ochronie zdrowia w rejonie województwa pomorskiego. W ciągu roku z doświadczenia i wiedzy naszych specjalistów korzysta blisko 120 tysiecy pacjentów, dając tym samym możliwości nabycia praktycznego doświadczenia w otoczeniu wysokowykwalifikowanego personelu szpitala.

Zakład Rehabilitacji znajduje się w kościerskiej placówce jak również w placówce zamiejscowej w Dzierżążnie. W naszych placówkach świadczymy kompleksowe usługi fizjoterapeutyczne w trybie rehabilitacji leczniczej stacjonarnej i ambulatoryjnej oraz dysponujemy doświadczoną i wyspecjalizowaną kadrą fizjoterapeutyczną.

Na atrakcyjność naszych placówek jako przyszłego pracodawcy wpływają takie kwestie jak:

Wszystkie osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu zachęcamy do kontaktu rekrutacja [AT] szpital [DOT] koscierzyna [DOT] pl

podz.
podz.
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5
Odsłony: 379